بهترین رستوران های لاهیجان : مسافرت به گیلان علاوه بر چشم‌نواز بودن، خوش‌طعم هم میباشد. میرزاقاسمی، باقلا قاتق، جوجه ترش، کتلت لاهیجان، گل‌سیر، زیتون پرورده، دلار (سبزی محلی) و ماست‌های محلی تمامی به سفره رنگ و لعاب می دهند. لاهیجان به عروس شهرهای گیلان دارای شهرت میباشد و کلی مکان جالب داراست که خیلی‌ها را شیدا کرده. در مسافرت به لاهیجان بعداز گشت و گذار، می بایست به خوراک هم فکر کنید.

درصورتی که دنبال بهترین رستوران‌های لاهیجان می‌باشید، سایت بومگردی گیلان معرفی‌شان کرده است

رستوران زیبا لاهیجان

چنانچه فضاهای دیرین و نوستالوژیک را دوست دارید، در سفرتان به لاهیجان به‌این رستوران سر بزنید. در رستوران زیبا میتوانید عکس‌های کهن‌ای از لاهیجان قدیم را هم مشاهده کنید. دور و اطراف رستوران زیبا با وسایل حصیری و عروسک‌هایی با جامه‌های محلی گیلکی دکور گردیده و احساس‌وحال نیکی دارااست.

ماهی قزل‌آلا، کباب‌ ترش و جوجه ترش دوستداشتنی‌ترین غذاهای این رستوران میباشند. در کنار سفارشتان خیار و دلار و ماست و سیرترشی را هم فراموش نکنید تا تجربه خیر و خوبی از یک سفره اصیل گیلانی داشته باشید.

بهترین رستوران های لاهیجان

بهترین رستوران های لاهیجان

 

رستوران سنتی مهتاب

در حالتی‌که از لاهیجانی‌ها سراغ بهترین رستوران‌های شهر را بگیرید، قطعا رستوران سنتی مهتاب در بالای لیست رستوران‌هایی میباشد که به شما معرفی می‌نمایند.

در‌صورتی‌که به‌این رستوران بروید گزینش لاهیجانی‌ها را تأیید میکنید. رستوران مهتاب هم غذای باکیفیتی ارائه میدهد و هم فضای دلنشینی داراست. فضایی که رایحه نان نو و عطرهای خاص گیلان در آن غامض و صدای متانت‌قسمت فواره آبگینه آبی رنگ به گوش می رسد و رنگ‌های دیده‌نواز جامه‌های محلی نیروی کار دیده را نوازش می دهد، برای اینکه چند ساعتی شمارا از فضای معاش هر روزه به دور نماید کافی میباشد.

در‌این رستوران گهگاه موسیقی زنده هم انجام میگردد. توصیه ما این میباشد که مسلما جوجه ترش یا این که کباب ترش این رستوران را آزمون نمائید.

رستوران مهتاب هم در بلوار امام رضای لاهیجان، نبش گلستان پانزدهم قراردارد. ارزش‌های این رستوران هم مطلوب میباشد و به خاطر داشته باشید که اینجا یکی‌از دوست داستنی‌ترین رستوران های لاهیجان میباشد پس در روزهای تعطیل از گذشته میزتان را رزرو نمایید.

بهترین رستوران های لاهیجان

بهترین رستوران های لاهیجان

 

رستوران شاندیز لاهیجان

رستوران شاندیز به معماری ساختمانش دارای شهرت میباشد. دو تالار برای نشستن دارااست: یکی سنتی یکی امروزی. در اواسط تالار بخش سنتی، یک لنج گرانقدر چوبی را ساخته‌اند که انگار شما درحال خوراک میل کردن در یک کشتی چوبی می باشید. به غیر از میز و صندلی، جايگاه هم برای نشستن وجود دارااست.

در جلوی غذاهای منو عبارت سرویس کاملدیده‌ می گردد و به این معناست که هر خوراک دربرگیرنده زیتون پرورده، ماست، سالاد،سیر و نوشیدنی میباشد.بها غذاهای شاندیز اقتصادی میباشد. آنگاه‌که خوراک را میل کردید توصیه میکنم سرویس چای را در سفره خانه‌اش سفارش دهید و لذت ببرید.

در کل منوی غذایی رستوران شاندیز لاهیجان مشتمل بر غذاهای سنتی میباشد و برای ناهار یا این که شام می توانید به اینجا بروید. پارکینگ خیابانی میباشد و قابلیت و امکان پرداخت الکترونیکی وجود داراست.

بهترین رستوران های لاهیجان

بهترین رستوران های لاهیجان

 

کافه رستوران روشن بهار

کافه رستوران روشن بهار که یک مجموعه گردشگری هم هست، مجموعه ای بسیار دل‌پذیر در استان گیلان و در دل طبیعت است. کافه رستوران روشن بهار دارای بخش‌های مختلفی مثل باغ، رستوران، سفره‌خانه، غذاهای فست فود و کافی‌شاپ و کارخانه چای اصیل لاهیجانی است. برای برگزاری مراسم عقد و عروسی از مجموعه روشن‌بهار هم می‌توانید استفاده کنید.

بهترین رستوران های لاهیجان

بهترین رستوران های لاهیجان

 

رستوران خانه کنتاکی پلاس

در مسافرت به لاهیجان در صورتی خواستید مرغ کنتاکی خوشمزه‌ای بخورید، یکی‌از گزینش‌هایتان میتواند خانه کنتاکی پلاس باشد. این رستوران فضای صمیمی و دلنشینی دارااست و جز کنتاکی‌، پاستاها و برگرهایش هم به خوشمزگی دارای شهرت میباشد.

بهترین رستوران های لاهیجان

بهترین رستوران های لاهیجان

 

رستوران خان سالار

خان سالار هم در بلوار امام رضای لاهیجان قراردارد اما نبش خیابان گلستان بیست و سه. این رستوران را به افرادی سفارش می کنیم که رستوران‌های دنج و آهسته را ترجیح میدهند.

ولی رستوران خان سالار که از شایسته ترین رستوران های لاهیجان میباشد، به غیر از دنج بودن و کیفیت عالی غذاهای گیلانی‌اش، به دو استدلال دیگر هم رستوران خاصی میباشد.

عامل نخستین این‌ میباشد؛ آحاد غذاهایی پلویی یک ته‌دیگ بزرگ همپا‌شان دارا‌هستند و ابدا ما یحتاج وجود ندارد نگران تقسیم ته‌‌دیگ‌تان با سایرافراد باشید.

دوم اینکه غذای سنتی به اسم «واویشکا» داراست که برای عده ای خوب میباشد که اهل ماجراجویی خوراکی میباشند و دوست دارا هستند غذاهای خاص‌تر گیلانی را هم بچشند.

رستوران ملک

رستوران ملک با معماری خیلی لاکچری و شیکش، روبروی استخر لاهیجان میباشد. نمای بیرونی و داخلی رستوران طراحی جذاب و متفاوتی نسبت به باقی رستوران‌های لاهیجان داراست.

نیروی کار رستوران واکنش خیر و خوبی دارا‌هستند، کیفیت طعام خوب میباشد و مجال فراهم شدن طعام هم وقتگیر نیست. تا مجال فراهم شدن طعام، میرزاقاسمی به‌عنوان پیش‌غذا به‌شکل مجانی سرو میگردد.

منوی رستوران مشمول غذاهای ایرانی،محلی،دریایی و کبابی میباشد. بها غذاهای محلی اقتصادی میباشد البته کباب‌ها و ماهی‌ها گران می باشند.

شما می توانید برای صرف ناهار یا این که شام به رستوران ملک رجوع کنید. قابلیت پرداخت الکترونیکی وجود داراست و پارکینگ هم خیابانی میباشد.

بهترین رستوران های لاهیجان

بهترین رستوران های لاهیجان

 

رستوران ولی

اگر دوست دارید یه خرده از شهر به دور گردید و یک غذای خوب در حومه شهر میل کنید، رستوران ولی شایسته ترین آیتم میباشد. این رستوران در کیلومتر پنج جاده لاهیجان به لنگرود، در ناحیه لیالستان جای‌دارد.

کیفیت غذاها، دنجی و تمیزی و خوش‌برخوردی پرسنل این رستوران را هم لاهیجانی‌ها تأیید می‌نمایند و هم گردشگرها. کباب ترش، فیله کباب و زیتون پرورده اینجا حسابی مشهور می باشند. هنگامی وارد رستوران ولی که یکی‌از شایسته ترین رستوران های لاهیجان میباشد می شوید، برگه و خودکار در اختیارتان گذاشته میشود تا جلوی غذاهایی که میخواهید پیشنهاد دهید تیک بزنید و زمان دارید تا غذایتان رسد نگاهی به عکس‌های کهن روی دیوارها بیاندازید و در فضای نوستالژیک و کهن رستوران غرق گردید.

بهترین رستوران های لاهیجان

بهترین رستوران های لاهیجان

 

فست فود جام

در صورتیکه به غذای سبک علاقه دارید به طبع به فست فود جام سر بزنید: دسته‌ اغذیه فروشی کوچک البته به هم ریخته با 3 شعبه. فضای داخلی‌اش کوچک میباشد و ممکن میباشد ناچار گردید خارج از فروشگاه بنشینید اما با هوای خوب لاهیجان نگران چیزی نباشید.

کتلت‌های لاهیجانی بسیار دارای شهرت می باشند و در هر فست فودی لاهیجان این کتلت‌ها یافت میشوند.

البته یافت کردن کتلت خوشمزه کار سختی میباشد. مطلقا ساندویچ کتلت را در هر مکان لاهیجان که توانستید آزمون نمائید اما توصیه ما فست فود جام به‌خصوص در شعبه سوم میباشد. بها‌ها ارزان و کیفیت نسبت به بها خیلی خوب میباشد. دو نوع کتلت ساده و ویژه می‌باشد. در ساندویچ کتلت‌ ویژه، زیتون پرورده میباشد. هر دو نوع ساندویچ با نون بربری و دوغ محلی سرو میشوند که مخلوط خوش‌طعم‌ای را برای ناهار یا این که شام سبک می سازند.

جام مدام بخصوص موقع شام و تعطیلی مدرسه ها نا مرتب میباشد اما نیروی کار حرفه‌ای داراست و دیده برهم بگذارید پیشنهاد‌تان مهیا شد‌ه‌است. نکته‌ی دیگری که ممکن میباشد اذیت‌تان نماید، مشکل پارک ماشین میباشد.

اینجا بدون چاره می‌باشید که ماشین‌تان را در خیابان بوستان فرمائید. در ساندویچ جام، ساندویچ های دیگری نیز سرو میگردد که کلیه آنان کیفیتی بسیار عالی و طعمی ماندگار دارا هستند.

بهترین رستوران های لاهیجان

بهترین رستوران های لاهیجان

 

رستوران میورا

یک کدام از رستوران ‌های لاهیجان که گردشگرهای دوستدار غذاهای خارجی و دکورهای امروزی و شیک را راضی خواهد کرد، رستوران میورا میباشد. این رستوران در میدان کاج واقع گردیده و دیده‌انداز جذابی به استخر لاهیجان داراست. کیفیت غذاها هم قابل‌قبول میباشد و کارایی گردیده مزه‌های غذاهای غیرایرانی به مزه‌های اساسی مجاورت باشند.

رستوران ستاره گیلان

این رستوران خوب لاهیجان به اسم رستوران پهلوان عسگر هم شناخته می گردد. این رستوران یکی‌از سابق‌ترین رستوران‌های شهر کلوچه و چای میباشد و محلش هم درست روبه‌روی کلوچه نادری مرکزی میباشد.

رستوران پهلوان عسگر به خیال و خاطر ظرف غذا‌های پر وپیمان و کیفیت غذاهایش دارای شهرت میباشد و جمع‌ای براین باوراند شایسته ترین کباب ترش و کته کباب لاهیجان و حتی گیلان را تنها این رستوران سرو می‌نماید.

در‌این رستوران جزئیات سفره گیلانی به طور کامل رعایت می گردد و مخلفات کنار طعام هیچ کم و کسری ندارد. رستوران ستاره گیلان بیشتر وقت‌ها و به خصوص پایان هفته‌ها حسابی شلوغ میباشد.

خوراک کبیر

پر اسم و رسم‌ترین فست فود لاهیجان غذا کبیر و اکثرا صاحب خانه محلی‌ها میباشد. طعام کبیر مانند فست فود جام، کتلت‌های خوش‌طعم‌ای دارااست که با نان بربری پخت میگردند.

ساندویچ کتلت‌ کبیر به‌خصوص در بین محلی‌‌ها خیلی طرفدار داراست و هروقت بروید عموم متعددی را در صف کتلت می بینید.

در لاهیجان همگی کتلت‌ها و خیلی از ساندویچ‌های دیگر با نان بربری پخته می شوند. در طعام کبیر حتی همبرگر با نان بربری سرو می‌گردد.

بهترین رستوران های لاهیجان

بهترین رستوران های لاهیجان

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *