بهترین کافی شاپ های رشت : در مطالب قبلی بهترین رستوران های رشت را معرفی کردیم حال به بهترین کافی شاپ ها در شهر رشت می پردازیم زمانی به عنوان مسافر یا این که تحت عنوان یک شخصی که قصد رشت گردی را دارااست، وارد شهر رشت میشوید، محال میباشد که هوای رفتن به یک کافی شاپ دنج و دلچسب به سر شما نزند. کافی شاپ های رشت در گونه های متعدد از قبیل: سنتی، بی آلایش، شیک، امروزی و… برای سرویس ها رسانی به همشهریان با شخصیت و مسافران گرامی سرگرم می‌باشند. اما، درصورتی که در‌پی داده ها بیشتر در ارتباط کافی شاپ های رشت می باشید، با ادامه این نوشته‌ی علمی یاروهمدم باشید.

در حالتی‌که سفر به شهر جالب و دوست داشتنی رشت را تعیین نموده اید و قصد دارید چندین روزی را درین شهر سپری فرمایید، توصیه ما این میباشد که قطعاً به کافی شاپ های آن سری بزنید تا از دور و اطراف تماماً متعدد آنان لذت ببرید.
کافی شاپ های رشت از تنوع طرح، خصوصیت و تجهیزات فراوانی برخوردارند که دراین مکان، ما سعی داریم به معرفی مهم‌ترین آنان بپردازیم:

کافه ملو رشت

این کافی شاپ از نوع کافی شاپ های امروزی رشت بوده که دکوراسیونی شیک با طراحی و تزئینات عجیب داراست.
آوازه این کافه بیشتر به خیال و خاطر توصیه سان شاین و کیک بستنی قیفی آن میباشد. ضمنا، برای مراجعه بدین کافه می بایست به نشانی رشت، منظریه، جنب رستوران گارمون بروید.

بهترین کافی شاپ های رشت

کافه چتر (کافی شاپ های رشت)

گوشه و کنار شیک و رمانتیک از خصوصیت های اساسی این کافه میباشد. شما میتوانید جشن و پایکوبی تولدها و جشن و پایکوبی سالگردهای خویش را در کافه چتر برگزار نمایید که یک فضا ویژه برای این گونه مراسمات دارااست.
کافه چتر در رشت، بیستون، پس از باشگاه طلایی، بن بست فصل بهار واقع شد‌ه‌است.

بهترین کافی شاپ های رشت

 

کافه ری را رشت

در شرایطی که در‌پی کافه ای با جوی بار آهسته و ساکت می‌باشید، تعیین کافه «ری را» قادر است آیتم قابل قبولی برای شما باشد. توصیه ویژه این کافه را می توان اسموتی ها، قهوه فرانسوی و کیک شکلاتی به شمار آورد.
ضمنا، رشت، گلسار، بلوار گیلان آدرسی میباشد که میتوانید به کافه ری را رجوع‌نمایید.

بهترین کافی شاپ های رشت

کافی شاپ پاییز (کافی شاپ های رشت)

این کافی شاپ در راس خرید ایرانیان واقع گردیده است. دیدن نمای زیبای شهر از درون این کافی شاپ، از جذابیت های آن به حساب می‌آید؛ زیرا کافی شاپ فصل‌پاییز در طبقه ۱۱ راس خرید ایرانیان وجود داراست.
نکته این که، آن چه که پر اسم و رسم گردیده این میباشد که می‌گویند در روزهای بارانی بدین کافی شاپ بروید؛ چراکه، جذابیت های جذاب آن در روزهای بارانی به انگیزه طراحی و چیدمان چوبی به فعالیت رفته در آن، چندین برابر میگردد.
شاید بتوان اذعان کرد که پنکیک توت خارجی، چیز کیک نوتلا، کیک شکلاتی و چیز کیک انار از دارای اسم و رسم ترین پذیرایی این کافی شاپ میباشد.
شما برای رفتن به کافی شاپ فصل پاییز می‌توانید از ساعت ۱۰:۳۰ تا ۱۳ و ۱۶ تا ۲۳ به نشانی گلسار، صابرین، مرکز خرید ایرانیان، طبقه ۱۱ مراجعه‌کنید.

بهترین کافی شاپ های رشت

کافی شاپ بابک رشت

در حالتی که به‌دنبال یک کافی شاپ دیرین می‌باشید، سفارش ما این میباشد که به کافی شاپ بابک بروید؛ درواقع، کافی شاپ بابک را می توان شایسته ترین کافی شاپ برای پیشنهاد دادن بستنی به حساب آورد.
در صورتیکه بدین کافی شاپ مشهور رفتید کوشش نمائید این موردها را مسلماً سفارش دهید:
هات چاکلت، میلک شیک ها، کافه گلاسه، شکلات گلاسه و کرم کارامل.
در ضمن، رشت، بلوار گلسار، فی مابین خیابان ۱۰۰ و ۱۰۲ آدرسی میباشد که میتوانید به‌این کافی شاپ مراجعه‌نمایید.

 

کافه دیروز امروز رشت

در حالتی‌که دوست دار کافه ای به مدل قدیم و نوستالژی میباشید، کافه دیروز امروز آیتم قابل قبولی است. چیدمان و میز و صندلی های چوبی و نیز، کتابخانه منحصر آن را می توان از خصوصیت های اصلی آن به شمار آورد.
این کافه دوست داشتنی در رشت، بلوار گلسار، خیابان ۹۸ واقع شد‌ه‌است.

بهترین کافی شاپ های رشت

امیر چاکلت رشت

از خصوصیت های مهم این کافی شاپ می شود به خدمت دهی عالی، کیفیت بالای خوراکی ها و عکس العمل مطلوب و خوب نیروی کار آن اشاره نمود.
امیر چاکلت دارنده سه شعبه در شهر رشت میباشد که شعبه منظریه آن بهتر از سایر شعب آن میباشد. در ضمن، این کافی شاپ به خیال عرضه فراپوچینو، میلک شیک ها، رد ولوت، وافل منحصربه‌فرد، کیک شکلاتی، کریپسی شیک ها و تیرامیسو دارای شهرت شد‌ه‌است.
شعبه منظریه این کافی شاپ در رشت، منظریه، پس از هتل کادوس، کوچه مروارید واقع گردیده‌است.

بهترین کافی شاپ های رشت

 

کافی شاپ ایمو رشت

(کافی شاپ های رشت) در صورتی‌که قصد رفتن به یک کافی شاپ نسبتاًً شیک و مطلوب می باشید، ما کافی شاپ ایمو را سفارش میدهیم. نکته حائض اهمیت این که، درین کافی شاپ یک تخته سیاه وجود دارااست که شما میتوانید در زمان وقتی که توصیه شما فراهم میشود، روی این تخته، نقاشی بکشید یا این که دل نوشته و یا این که جمله ها قشنگ بنویسید.
گفتنی میباشد که‌این کافی شاپ دارنده سه شعبه است:
شعبه دارای شهرت آن در گلسار، بلوار گیلان، نبش خیابان ۱۹۲ واقع گردیده‌است و دو شعبه دیگر آن در گل گلشن نماز و گلسار وجود داراست.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *